Biz Kimiz?

Değerli Fotoğraf Severler,

2004 Yılı Ağustos ayında İfsak 127. Dönem kursiyerlerinin dönem projesi olan EMİNÖNÜ Projesi ile Tolunay Timuçin ve Vedat Konyalı önderliğinde bir araya gelen grubumuzun fotoğraf yolculuğu, 2005 Yılı Mart ayında uzun soluklu bir girişime dönüşmüştür.

EMİNÖNÜ Fotoğraf Projesi çalışmalarımız sürecinde yeni projeler de gerçekleştirme kararı alan grubumuz, çalışmalarını fotoğraf severlerle paylaşabilmek üzere, tüm çalışmaları tamamıyla grup üyelerimizin katılımı ile hazırladığı WEB sitemizin 1 Nisan 2005'te açılışını gerçekleştirmiştir.

Grubumuzun temel amacı, fotoğrafa gönül vermiş fotoğrafsever üyelerimizle proje bazlı çalışmalar gerçekleştirerek gerek belgesel ve gerekse sanatsal alanda eserler vermek, bu eserleri sergi, gösteri, basın ve yayın aktiviteleri gerçekleştirerek ilgili kitleler ile paylaşmaktır.

Bu amacın gerçekleştirilmesi doğrultusunda grubumuzun ve grup üyelerimizin geliştirdiği projelerin yanısıra değişik kişi, kurum ve kuruluşlardan gelebilecek ve öncelikle fotoğrafin gelişmesi ve toplum yararına kullanılmasına yönelik çalışma ve işbirliği taleplerinin değerlendirilerek karşılanması hedeflenmektedir.

Saygılarımızla,

127ASA


Aşağıda üyelerimizin dışında, 127ASA Dostları olarak belirtilen arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Daha önceden çalışmalarımıza katılmış olan, fakat şu anda aktif olarak katılımlarını devam ettiremeyecak durumda olan arkadaşlarımızdır.

127ASA Üyeleri

127ASA Dostları

ust
TAYBO.NET